Partnerzy strategiczni

DISC BREAKES
AUSTRALIA


HAWK PERFORMANCE

4X4.NET.PL

4x4.net.pl to off-roadowy sklep internetowy. Oferujemy wszystkie niezbędne akcesoria do samochodów terenowych oraz startujących w rajdach off-road.

TANIEGADZETY.PL

TanieGadzety.pl jest producentem gadżetów reklamowych. Istnieje na rynku od 2007 roku. Obsługuje firmy, instytucje, urzędy, kluby, jak również osoby prywatne. Już co 9 Polak posiada nasz gadżet!

LECH-POL OFF-ROAD TEAM

Łukasz Lechowicz i Łukasz Solecki są doświadczonymi uczestnikami rajdów 4x4. Odnajdują się zarówno w rajdach przeprawowych jak i cross-country jeżdżąc Nissanem Navarą Red 4xDRIVE.

THE ADDICTIVES

The Addictives to agencja komunikacji marek, która w jednym miejscu łączy budowanie strategii, kreację, działania PR oraz e-commerce i wykorzystywanie nowych technologii. Grupa The Addictives to także czołowa polska agencja social media faceADDICTED oraz agencja mobile marketingu Mobberry.

SX RACING

SX RACING jest firmą produkującą amortyzatory rajdowe do samochodów terenowych. Oferuje amortyzatory zarówno dla samochodów seryjnych, jak i do najbardziej zaawansowanych rajdowych aut.

Patroni medialni

Arek Kwiecień i jego Terenowo.pl towarzyszą nam prawie na każdym kroku, co odzwierciedla wiele zdjęć, które możecie podziwiać na naszej stronie :)