Opis teamu

Jesteśmy teamem łączącym pasję sportowców z cierpliwością konstruktorów i mechaników. Początków historii 4xDrive należy szukać w roku 2005 – wtedy zaczęliśmy działać pod nazwą "DxD", oferując miłośnikom ekstremalnej motoryzacji usługi konstrukcyjne i serwisowe. Z biegiem czasu sztukę tworzenia i konserwacji aut zrównoważyliśmy pasją kierowania nimi – zaczęliśmy brać udział w coraz liczniejszych imprezach sportowych.

Najważniejszym sukcesem warsztatu 4xDrive jest zaprojektowanie i produkcja słynnego już w środowisku off-roadowym pojazdu Grat, niepokonanego w rajdach przeprawowych. Już 11 aut drugiej generacji opuściło bramy naszego warsztatu, z czego większość stanowi dla nas konkurencję w wyścigach krajowych i zagranicznych. Kilka lat po premierze GRata2 światło dzienne ujrzał zupełnie nowy projekt - GRat3, stworzony do rajdów Cross Country. W dalszym ciągu świadczymy szeroki wachlarz usług dla wszystkich samochodów terenowych, także cywilnych – zaczynając od budowy, poprzez montaż wszelkiego rodzaju akcesoriów, kończąc na drobnych naprawach i eliminacji poważnych usterek.

Udział w rajdach jest dla nas równie ważny, a każdy udany start zachęca do kolejnych zmagań. Po rajdach w ramach Pucharu Polski, Mistrzostwach Polski oraz imprezach europejskich nadszedł czas na zawody klasy Cross Country z ramienia PZM i próby sił na innych kontynentach. W przerwach między wyścigami nie spoczywamy na laurach – wolny czas spędzamy na dopracowywaniu szczegółów technicznych naszych aut i planowaniu kolejnych przygód.